Dámské a pánské oblečení, dámská móda - 2018 poslední trendy

Dámské a pánské oblečení, dámská móda - 2018 poslední trendy
 

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Jak mohu poslat svou objednávku?

Všechny objednávky lze odeslat s poštovním zásilkovým zásilkovým zásilím, které lze provést doma, v práci nebo na venkově. Všechny pozemky budou zaslány s podpisovou žádostí, pokud není adresa pozemkem. Pokud nikdo není doma, pokud má kurýr poskytnout kartu, umožní vám znovu kontaktovat organizaci dodávek kuriérů.

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je platba vaší objednávky, bude vystavena ve dvou pracovních dnech kreditní kartou na našich webových stránkách. Pošleme vám e-mail, objednávku jsme poslali, abychom potvrdili, že je na cestě.

Jak dlouho trvá dodávka?

Dejte kuriérní adresu přes noc, adresu v 5-10 pracovních dnech (Pracovní den je každý den, a ne o víkendech a oslavách nebo jiných svátcích apod.).

Při objednávání zboží, které jste si objednali, vám bude doručeno. Naším cílem je poslat tři pracovní dny na všechny objednávky, žádné další bezpečnostní kontroly a všechny skladové jednotky jsou k dispozici.

V době špičky může během této doby zvýšit.

Pokud dodávka není důvodem co nejrychleji zkontrolovat váš adresář objet-360.ch a my vám oznámíme, že vaše vrácení peněz nebo platba kreditní kartou zaplatíte vy nebo kreditní kartou za doručení peněz.

zpět

Nejnovější trendy, styly a propagace.
Jsi na seznamu?


autorská práva ©2019 www.naucsevic.cz.Všechna práva vyhrazena.

levné oblečení, dámské oděvy, pánské oblečení