Dámské a pánské oblečení, dámská móda - 2018 poslední trendy

Dámské a pánské oblečení, dámská móda - 2018 poslední trendy
 

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Vítejte na stránkách! Naše zásady ochrany osobních údajů slibují soukromému návštěvníkovi. Mám následující text o veřejných informacích, shromažďování a používání situace. Ochrana osobních údajů stránek je zlepšením, s rozšířením rozsahu služeb, které zastávám, aktualizujeme naši politiku ochrany osobních údajů. Vítáme vás, abyste tuto deklaraci kdykoli zobrazili.

Při shodě s Dohodou o službách na webu (dále jen "Smlouva") jste souhlasili s tím, abychom byli v souladu s těmito Zásadami ochrany soukromí a zveřejňovali vaše osobní údaje. Veškeré podmínky těchto zásad ochrany osobních údajů jsou součástí dohody.

Uživatelské jméno a heslo

Pokud se chcete registrovat jako uživatel, požádáme vás o výběr uživatelského jména a hesla, ale také o zadání hesla a odpovědi na heslo, abychom mohli potvrdit vaši totožnost, pokud ztratíte heslo. Váš účet můžete zadat pouze prostřednictvím svého hesla. Pokud ztratíte heslo, můžete ztratit své osobní údaje a může vést k právnímu jednání proti vám. Takže bez ohledu na to, proč je bezpečnost hesla ohrožena, měli byste nás kontaktovat ihned.

Informace o registraci

Pokud se zaregistrujete jako uživatel, vyplňte formulář žádosti. Registr vás požádal o poskytnutí vašeho skutečného jména, adresy, státní příslušnosti, telefonního čísla a e-mailové adresy. Pokud jste obchodním zákazníkem, můžete být požádáni také o stručný popis adresy, telefonního čísla, služeb a produktů společnosti. Máte také možnost vyplnit další informace. Tyto informace mohou být provincie vaší firmy a měst, časové zóny a PSČ, faxové číslo, doma a kancelář. Tyto informace používáme k získání statistiky o schválení uživatele. Tyto statistiky použijeme k tomu, abychom poskytli našim kategoriím uživatelů tak, aby byly pro naše zákazníky cílené nové služby. O těchto nových službách vás budeme informovat prostřednictvím vaší e-mailové adresy.

Vaše transakční chování

Sledujeme, že adresa IP je nezbytná pouze pro zabezpečení. Pokud nenajdeme žádné bezpečnostní problémy, okamžitě shromáždíme IP adresy, které shromažďujeme. Sledujeme také denní stránky pro přístup k datům. Počet zobrazení stránek za den, které se použijí pro údaje o návštěvnosti webových stránek, na které budeme přemýšlet o budoucích plánech rozvoje (například o zvýšení počtu serverů).

Třetí stranou

Osobní údaje Neposkytujeme třetím stranám, k prodeji, nájmu, sdílení a transakci uživatele, pokud třetí strana a společně milují poskytování služeb pro kojence a ostrovní stránky a uživatele na konci služby a je zakázáno , včetně dříve přístupného přístupu k těmto datům. Pokud jsme zákonem nuceni nebo poskytneme vaše informace v souladu s vládou, musíme v dobré víře zveřejnit vaše informace.

zabezpečení

Naše webové stránky obsahují příslušná bezpečnostní opatření, která zajistí, že informace, které máme v držení, nebudou ztraceny, zneužívány ani pozměňovány. Tato bezpečnostní opatření zálohují data na jiné servery a šifrování hesla uživatele. Přestože máme tato bezpečnostní opatření, upozorňujeme vás, že na internetu neexistují žádná "dokonalá bezpečnostní opatření".

Změňte data

Můžete změnit nebo aktualizovat své osobní údaje a hesla baby island island (po úspěšném přihlášení).

zpět

Nejnovější trendy, styly a propagace.
Jsi na seznamu?


autorská práva ©2019 www.naucsevic.cz.Všechna práva vyhrazena.

levné oblečení, dámské oděvy, pánské oblečení